עתליה:

ליליה היקרה,

הכרנו כשילדתי את בני הבכור, בסוף פבר' 2014. ביקשתי אותך לייעץ לי אחרי שקיבלתי המלצות חמות מחברות שנעזרו בך גם כן.

המפגש איתך היה חוויה מרגשת ומעצימה, שכן אני חשה שהצלת לי את ההנקה, לא פחות מכך. היו לי סדקים וגודש שהפכו את ההנקה לאתגר קשה, וכאמא טרייה היו לי גם המון שאלות בנושאים נוספים. ועל הכל ענית בתשומת לב, בסבלנות ובנועם.

אחרי הייעוץ איתך יכלתי לנשום לרווחה, וכמובן שכל השאלות נענו והקשיים נפתרו הרבה לפני פגישת המעקב שקיימנו לאחר כשבועיים.

וכעת, באוג' 2015 היה לי העונג להיפגש איתך שוב לייעוץ הנקה לבני השני. היה כיף להיזכר ולהיעזר בידע הרב ובניסיונך האישי.

ממליצה בחום לכל אם - לא להישאר עם השאלות והקשיים לבד - ליליה היא אכן פיית הנקה!

תודה רבה וניפגש בילד הבא :)

 

איילת:

ברצוני להמליץ על ליליה יועצת הנקה.

ליליה מקצועית, אדיבה, נחמדה ממש וזמינה לשאלות וכן לייעוץ תמיד ואף בשעות לא שגרתיות. (הגיעה אלינו פעם בשישי בצהריים ופעם בשעות הערב המאוחרות מאחר והיינו צריכים ייעוץ בדחיפות). ליליה ידעה לתת את המענה הנכון לשאלות ותמיד באדיבות וידעה להרגיע אותנו ולהסביר גם מעבר לייעוץ הנקה בלבד.

ליליה היא אחות, יועצת הנקה וכן יועצת שינה. כך שעל כל שאלה שהתעוררה אצלנו היא ידעה לתת תשובה ומענה. הרגשתי שאני יכולה לסמוך עליה ב-100%. הידע והניסיון שלה מורגשים בעת הייעוץ.

כמו כן תמיד התעניינה לאחר מכן איך הולך והאם יש שיפור.

אני ממליצה על ליליה בחום!!

אני בטוחה שאיעזר בה בהמשך באם אצטרך.

 

הדס :

ליליה היקרה.

ליווית אותנו לאחר לידת בננו השני שנולד במשקל 2,300. ידעתי שאני מאוד רוצה להניק אך התהליך יהיה ארוך. בני לא ידע לינוק הוא היה קטן והיה צריך ללמד אותו עם הרבה סבלנות. את התהליך שהיה ארוך ומורכב ליווית במקצועיות מדויקת, ברגישות ובנועם. הרגשתי לכל אורך הדרך שיש תמיד על מי לסמוך! שיש מישהי שצועדת יחד איתנו אל המטרה, על כך אני מודה לך מעומק לבי. לא יכולתי לבקש אשת מקצוע טובה יותר, מכילה אוהבת ותורמת רבות לקשר שלי עם בני ולבריאות שלו.

תודה על הכל,

הדס שילה

 

אסף וליטל :

התחלנו את התהליך שינה עם ליליה כאשר מלאו לעידו 9 חודשים ולנו 9 חודשים ללא שינה, המצב היה שעידו מתעורר כל שעה וחצי מהרגע שהנרדם בסביבות 20:00 ומהשעה 1:00 בבוקר עד 5:00 הכייף הגדול החל והוא היה מתעורר כל רבע שעה, לפעמים היה מתחשב בהוריו והיה מתעורר כל 30 דקות
ליליה ביקשה מאיתנו שנעקוב ונתעד אחר השינה היומית והלילית של עידו כולל הארוחות שלו וכשניפגשנו היא כיוונה אותנו והנחתה אותנו לא רק מה צריך לעשות שונה בלילה אלא גם דברים שהינו צריכים לעשות במהלך היום ולדעתי זה מה שנתן ערך מוסף להצלחת התהליך שינה של עידו והוריו
שורה תחתונה הילד נרדם מהר, יודע להרדים את עצמו והכי הכי חשוב יושן לילה שלם בלי להתעורר להנקה
חשוב לציין שדיי מהתחלה יש שיפור גדול, על מנת להגיע למצב של שינה של לילה שלם לקח 4 שבועות

ליליה, אנו מודים לך מאוד על העזרה, המקצועיות והזמינות


מור

הי ליליה.

בתאריך ה8.6.13 ילדתי את בני בכורי , ליאם. ורציתי רק להניק אותו.

לצערי חווית ההנקה לא הייתה טובה כאב לי , הילד לא התחבר, נהייה לי גודש, והייתי ממש מתוסכלת.. עד שאת נכנסת לתמונה

הגעת אליי הבייתה הצגת את עצמך הסברת לי על יתרונות ההנקה, הראת לי תנוחות הנקה כדי שיהיה לי ולילד נוח, הסברת לי איך שואבים ומטפלים בגודש.

בזכותך אני מצליחה להניק ,להיקשר לילד שלי ולהעניק לו תחושת בטחון, אהבה, והכי חשוב אני מזינה אותו בחלב אם שזה הכי בריא וטוב לילד במיוחד בחודשיו הראשונים לחייו.

הליווי שלך גם לאחר המפגש, ההתעניינות שלך בי ובילד הם ראויים לשבח ולהערכה.

אני ממליצה עלייך לכל חברותיי שמניקות כי באמת עזרת לי מאוד, ובזכותך לא וויתרתי על ההנקה והיום אני נהניית מכל רגע ורגע שאני מניקה.

בהמון הערכה

מור כפיר

 

אלן :

ילדתי את ביתי רוני בחודש מרץ 2013. בבית החולים נתקלתי בקושי רב בהנקה. רוני סירבה לינוק ותהליך ההנקה היה מלווה בכאבים ובבכי רב (גם שלי וגם שלה). בסופו של דבר, האחיות בבית החולים נאלצו לתת לרוני תחליפי חלב. האחיות בבית החולים, אשר לא הצליחו לעזור לי, המליצו לי להיעזר בשירותיה של יועצת הנקה.

ביום ששחררו אותנו מבית החולים, יצרתי קשר עם ליליה והיא הגיעה אלינו. ליליה הגיעה מצויידת בכל האביזרים החשובים להנקה, כך למשל: כרית הנקה מומלצת (אותה רכשתי יום למחרת), משקל תינוקות, משאבה , במידע עדכני בנושא אחוזוני גדילה ובגישה נעימה, מקצועית ומרגיעה.

בסבלנות אינסופית ליליה סייעה לי בהנקה, הראתה לי את תנוחת ההנקה המתאימה והנוחה לי, ענתה על כל השאלות (והיו הרבה) בכל הקשור להנקה ובטיפול ראשוני בתינוקת. לאחר כשבוע ליליה ואני נפגשנו שוב. במפגש השני שקלנו את רוני לפני ואחרי הנקה, על מנת לוודא שאכן היא יונקת כמות מספיקה. כמו כן, ליליה ליוותה ועודנה אותנו טלפונית כך שגם היום, כשלושה חודשים לאחר הלידה, אני מתקשרת לליליה מעת לעת, על מנת להתייעץ.

לסיכום, אני ממליצה בחום להיעזר בשירותיה של ליליה. בזכותה ורק בזכותה ההנקה הפכה מחווייה טראומטית ומתסכלת לחוויה נעימה ואני מניקה את רוני הנקה מלאה כבר שלושה חודשים ובכוונתי להמשיך להניק עד שאחזור לעבודה.

תודה רבה על הכל,

אלן ורוני.

 

ליטל :

שלום רב,

אחרי ניתוח קיסרי שעברתי התקשיתי מאוד להיניק. בחמשת הימים הראשונים כמעט ולא היה לי חלב, יתכן שגם בשל שימוש במשככי כאבים מסויימים מיד לאחר הניתוח. בית החולים מאוד מכוון הנקה, אולם האחיות לא הצליחו לעזור לי, ואחרי שאיבות מרובות, פטמות פצועות ודמעות לרוב הן המליצו שאקח יועצת הנקה. ביום החמישי לניתוח הגיע החלב, אולם בתי התינוקת התקשתהלינוק.

שמעתי המלצות חמות על ליליה ממדריכת קורס ההכנה ללידה שעברנו, וקבענו עמה בבית ממש ביום החזרה הביתה.

ליליה הגיעה מצויידת היטב במשקל תינוקות, מידע מעודכן לגבי אחוזוני גדילה ואביזרים נוספים. בנוסף, ליליה עזרה לנו עם האמבטיה הראשונה ובהתאקלמות בבית(מנסיונה הרב כאחות יילודים בבית החולים). בעזרתה הצלחתי ללמוד להיניק למרות הקשיים.

ליליה ליוותה אותנו טלפונית ובמיילים כמעט ברמה יומית, עד שההנקה נכנסה לתלם.

הנקתי עד שבתי הייתה בת שנה וארבעה חודשים (היא גם הייתה אלרגית לחלבון חלב, כך שההנקה הייתה חשובהבמיוחד).

אנו ממליצים מאוד על ליליה כיועצת הנקה, ומודים לה על המקצועיות, האמפטיה, הרגישות והנגישות.

בברכה, ליטל אסף וגלי יגר

*****
שוב תודה, ליטל

 
סיגלית :
 
ליליה היקרה,

ברצוני להודות לך על הליווי והתמיכה שהענקת לי בתהליך ההנקה. השבועות הראשונים לאחר הלידה היו מתישים ולעיתים מייאשים, והיו הרבה רגעים שבהם חשבתי שלא תהיה לי אפשרות להגיע להנקה מלאה. בכל ביקור שלך כאן הענקת לי עוד ידע ועוד ביטחון שעזרו לי בצורה יוצאת מהכלל להצליח ולהתקדם בהנקה, ובדרך משותפת ובזמן קצר יחסית הצלחנו להשיג את המטרה ולהגיע להנקה מלאה ומהנה. אני מודה לך על הסבלנות, על ההקשבה, על התמיכה (גם על השקילות :-) ), על העצות, על הזמינות ועל הנינוחות שהשרית עליי בכל התהליך. אשמח להמליץ עלייך לכל דורש.

באהבה,

סיגלית ב.